Zaregistrujte se a získejte 300 Kč na první objednávku

Proč Fitmeal

Čerstvé těstoviny Pasta Mamma


Čerstvé těstoviny Pasta Mamma
Čerstvé těstoviny Pasta MammaČerstvé těstoviny Pasta Mamma

Publikováno 9.7.2023

U nás v kuchyni nenajdete sušené těstoviny z obchodu. Naším cílem je, aby si klienti mohli užít pravé italské recepty! Z tohoto důvodu si necháváme vyrábět čerstvé těstoviny každý den v malé rodinné firmě z italských surovin a podle původních receptur. V Pasta Mamma vědí, že pro dosažení skvělé chuti a plné žluté barvy těstovin jsou nejdůležitější kvalitní suroviny – mouka a vejce. „Proto semolinovou mouku nakupují přímo v Itálii a vejce pouze od vybraných tuzemských dodavatel“ říká majitel firmy Pasta Mamma pan Dominik Boor. Díky nim tak v procesu výroby čerstvých těstovin nemusí používat žádné konzervanty ani barviva.

Další články


Vánoční sladkosti, které očarují!

Vánoční sladkosti, které očarují!

Blíží se nejkrásnější a nejkouzelnější čas roku! Připravte se na vánoční atmosféru plnou lásky, radosti a samozřejmě sladkostí. Vánoční “cukr”oví za Vás rádi napečeme s pečlivostí a z kvalitních surovin, aby Vaše svátky byly plné chutí. K výrobě používáme máslo, čerstvá vajíčka, med, ořechy a nesmí ani chybět 85% belgická čokoláda. Ale to není vše! V naší kuchyni místo klasické mouky raději sáhneme po špaldové či rýžové. Někdy zvolíme i celozrnnou nebo si vyrobíme vlastní ovesnou mouku. A co se týče sladkosti, nebojíme se inovovat. Nahradili jsme klasický cukr medem či datlovým sirupem, snížili ho na minimum tak, aby cukroví i tak mělo tu neodolatelnou “sladkou” chuť, kterou milujete. Věříme, že kvalitní suroviny jsou klíčem k neopakovatelné chuťovému zážitku, a proto na ně nedáme dopustit.  V naší nabídce najdete klasiky v podobě vanilkových rohlíčků, lineckého s marmeládou, lineckého s krémem či slepované pracny. Doplnili jsme je oblíbenými čokoládovými košíčky s arašídovým máslem a perníčky. Nesmí chybět ani nepečené kuličky z najemno nadrcených ořechů a kokosů, které jsou tak akorát do pusy. Proto jsme si rovnou přichystali 2 varianty - pistáciové a rumové. Dohromady v balíčku je 8 druhů cukroví. Na výběr je zkušební 350 g krabička. Dále je možné objednat 500 g nebo rovnou 1 kg. Milovníci cukroví si mohou vybrat i větší balení. Ceník cukroví: 350 g   499 Kč 500 g   699 Kč 1 kg     1 199 Kč VÁNOČKA Domácí, vymazlená, poctivě zpracovaná a ručně zapletená je naše vánočka. Je krásně vláčná, měkká a má neodolatelně máslovou vůní. Nadýchané těsto je ze špaldové mouky s pořádnou dávkou rozinek. Nahoře je zdobená plátky mandlemi. Nejlepší je s máslem a kakaem.  Vánočka má 500 g a stojí 110 Kč.  Doprava: Pouze osobní vyzvednutí v Praze na Bohdalci nebo na Žitné. Klienti s aktivním odběrem mají dopravu zdarma na adresu či do odběrného místa.  Objednat je možné prostřednictvím emailu info@fitmeal.cz [info@fitmeal.cz] nebo v pracovní dny od 9 do 17 hodin na telefonním číslo +420 771 191 800 [tel:+420771191800]. Dobré vědět: Poslední termín objednání cukroví je 04.12.2022 včetně. 

Naše domácí „Cukrárna“

Naše domácí „Cukrárna“

Víme, že každá dieta je velmi náročná, a proto jsme si pro Vás nachystali domácí mlsání. Fitmeal dorty a dezerty jsou velmi pestré, zdravé a všechny pro Vás chystají naši cukráři. Jsou vyrobené z kvalitních surovin a mají lehčí formu než jejich klasické verze. Nepoužíváme bílý ani hnědý cukr. Místo toho přidáváme zdravotně nezávadné sladidla a ochucený protein.

Odebíráme kvalitní pečivo z tradiční domácí pekárny Anděl Back

Odebíráme kvalitní pečivo z tradiční domácí pekárny Anděl Back

Všechny produkty jsou vyráběny ručně se zachováním tradičních postupů podle historických receptur s dlouhým zráním těsta. Náš sortiment tvoří poctivé pekařské výrobky jako jsou chleby z přírodního kvásku, žitné či celozrnné pečivo. Pro naše klienty necháváme péct speciality jako například ořechový chléb s brusinkami, rajčatový bagel či olivové bulky.

Microgreens

Microgreens

Lokální superpotravina a vitamínová bomba, která neplní pouze funkci zdobení v našich krabičkách. Mladé výhonky zeleniny, luštěnin a bylinek vynikají skvělou chutí a dokáží podtrhnout vzhled jídla. Oproti zralé rostlině obsahují až čtyřicetkrát vyšší dávku vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Při sportu pomáhají posilovat imunitu, při dietě naopak čistí především játra a ledviny. Proto je někteří odborníci řadí mezi superpotraviny

Ovoce a zelenina Dejnožka

Ovoce a zelenina Dejnožka

Dlouhodobě jsme sháněli dodavatele, který by nám byl schopen dodávat prvotřídní kvalitu ovoce a zeleniny. Při prvním převzetí objednávky od našeho pana Dejnožky jsme si zamilovali kvalitu, kterou poskytuje. Pan Dejnožka je lokální dodavatel z Netvořic a naprosto splnil naše očekávání! Jeho produkty poznáte od té supermarketové na první pohled a přičichnutí.