Proč Fitmeal

Fotka Zákaznice, které krabičková dieta změnila život

Zákaznice, které krabičková dieta změnila život

JÍDLO JE ZÁKLAD Jídlo hraje klíčovou roli v tom, jak se cítíme a jak jsme zdraví. Správně vyvážená strava vám může kompletně změnit život a pomůže vám s vaší fyzickou i mentální kondicí. Mnozí experimentují s různými dietami a detoxikačními kúrami v naději, že v nich najdou cestu ke zdraví a vyváženému životnímu stylu. Blanka, naše stávající klientka byla jednou z nich. Vyzkoušela mnoho přístupů – od nízkokalorických diet po detoxikace. Nic z toho jí však nepomohlo a ve výsledku se často cítila ještě hůře.  Po několika letech snažení se o lepší život, byla již poměrně frustrovaná, jak jsme jí tedy pomohli my? [/img/posts/1714651194781_DNS06794 kopie.jpg] BLANKA PŘED FITMEALEM Existují jen dvě fáze života. Ten před naší krabičkovou dietou a ten po. Blanka už měla za sebou hromadu diet, které ji slibovaly zázraky. Pořád měnila jídelníčky, snažila se snížit kalorie, ale místo toho, aby se cítila skvěle, byla často unavená a bez energie. A když se váha znovu vrátila, přicházela frustrace. ZMĚNA Jednoho dne, když už měla nesmyslně striktních a nefunkčních diet po krk, objevila u svého syna krabičkovou dietu FitMeal. Myslela si, že je to pouze stereotypní strava pro fitnesáky, avšak ochutnání ji ihned z tohoto omylu vyvedlo. Blanku začala lákat myšlenka, že by již nemusela počítat každou kalorii a řešit u toho, zda jídlo bude chutné a krabičky si objednala. PRVNÍ KRŮČKY První týden odebírání krabiček byl pro Blanku šok. Měla víc energie, spala lépe a cítila se po dlouhé době opravdu dobře. Byl to rozdíl jako mezi dnem a nocí. Navíc měla o dost více jídla, než kdy předtím a zároveň začala pomalu hubnout. DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY Po několika měsících Blanka nejenže zhubla, ale hlavně si udržela novou váhu. A co je na tom nejlepší? Cítila se lépe, než kdy předtím... CO DĚLÁ FITMEAL JINAK? Klíčem je kvalita a rozmanitost. Každé jídlo je vyvážené, plné chuti a co pár měsíců, přinášíme nové recepty, abyste se nenudili a vaše tělo dostalo vše, co potřebuje. Naše krabičková dieta je navržena tak, aby vám poskytla všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály, které tělo potřebuje pro optimální fungování. Využíváme pouze čerstvé a kvalitní suroviny, které jsou pečlivě vybrány a správně připraveny. MÝTY O DIETÁCH Možná někdo z vás slyšel, že musíte jíst méně, abyste zhubli. Ale víte co? Není to úplně pravda. Je důležité jíst správně, se správně vypočítanými kaloriemi a živinami. Ve výsledku můžete jako Blanka jíst denně o 2 jídla více a zároveň být v redukční dietě (dieta, ve které hubnete). ZÁVĚR Příběh Blanky je důkazem, že správný přístup k jídlu může změnit život. Pokud se chcete cítit lépe, nebojte se to zkusit. FitMeal vám může ukázat cestu, jak jíst zdravě, správně a s radostí. POMŮŽEME I VÁM Stále máte nějaké otázky? Nebo vás zajímá, jak začít. Zavolejte nám a my Vám rádi ukážeme cestu za lepším zdraví. Podívejte se na Naše programy [https://fitmeal.cz/programy], nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 771 191 800 [tel:+420771191800]

Číst dále
Fotka Odebíráme kvalitní pečivo z tradiční domácí pekárny Anděl Back

Odebíráme kvalitní pečivo z tradiční domácí pekárny Anděl Back

Všechny produkty jsou vyráběny ručně se zachováním tradičních postupů podle historických receptur s dlouhým zráním těsta. Náš sortiment tvoří poctivé pekařské výrobky jako jsou chleby z přírodního kvásku, žitné či celozrnné pečivo. Pro naše klienty necháváme péct speciality jako například ořechový chléb s brusinkami, rajčatový bagel či olivové bulky.

Číst dále
Fotka Čerstvé těstoviny Pasta Mamma

Čerstvé těstoviny Pasta Mamma

Z tohoto důvodu si necháváme vyrábět čerstvé těstoviny každý den v malé rodinné firmě z italských surovin a podle původních receptur. V Pasta Mamma vědí, že pro dosažení skvělé chuti a plné žluté barvy těstovin jsou nejdůležitější kvalitní suroviny – mouka a vejce. „Proto semolinovou mouku nakupují přímo v Itálii a vejce pouze od vybraných tuzemských dodavatel“ říká majitel firmy Pasta Mamma pan Dominik Boor. Díky nim tak v procesu výroby čerstvých těstovin nemusí používat žádné konzervanty ani barviva.

Číst dále
Fotka Microgreens

Microgreens

Mladé výhonky zeleniny, luštěnin a bylinek vynikají skvělou chutí a dokáží podtrhnout vzhled jídla. Oproti zralé rostlině obsahují až čtyřicetkrát vyšší dávku vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Při sportu pomáhají posilovat imunitu, při dietě naopak čistí především játra a ledviny. Proto je někteří odborníci řadí mezi superpotraviny.

Číst dále
Fotka Ovoce a zelenina Dejnožka

Ovoce a zelenina Dejnožka

Dlouhodobě jsme sháněli dodavatele, který by nám byl schopen dodávat prvotřídní kvalitu ovoce a zeleniny. Při prvním převzetí objednávky od našeho pana Dejnožky jsme si zamilovali kvalitu, kterou poskytuje. Pan Dejnožka je lokální dodavatel z Netvořic a naprosto splnil naše očekávání! Jeho produkty poznáte od té supermarketové na první pohled a přičichnutí.

Číst dále
Fotka Naše domácí „Cukrárna“

Naše domácí „Cukrárna“

Víme, že každá dieta je velmi náročná, a proto jsme si pro Vás nachystali domácí mlsání. Fitmeal dorty a dezerty jsou velmi pestré, zdravé a všechny pro Vás chystají naši cukráři. Jsou vyrobené z kvalitních surovin a mají lehčí formu než jejich klasické verze. Nepoužíváme bílý ani hnědý cukr. Místo toho přidáváme zdravotně nezávadné sladidla a ochucený protein.

Číst dále
Fotka České FitMeal klasiky

České FitMeal klasiky

Vybrali jsme nejoblíbenější tradiční recepty a upravili je na zdravou a vyváženou variantu. Příkladem může být vepřo knedlo zelo. Maso jsme v tomto případě zaměnili za kvalitní trhané hovězí bez přebytečného množství tuku. Knedlíky pro Vás chystáme domácí noky z brambor a špaldové mouky, navíc obohacené o bílkoviny z neochuceného proteinu. Zelí je samo o sobě skvělá a velmi zdravá potravina. My jsme ji navíc dochutili a tak vzniklo zelí brusinkové.

Číst dále