Technologická pauza je od 1.7. do 9.7.2024 - poslední krabičky se rozvezou 27.6. a první 9.7.

Často kladené dotazy

Doprava

Jakým způsobem je jídlo uchováno při rozvozu?

Naši kurýři rozváží jídlo v chladících vozech.

Kdy krabičky doručujete?

Krabičky doručujeme každé úterý, čtvrtek a neděli v čase od 8:00 do 22:00.

Mohu si vybrat přesný čas doručení?

Při potvrzení objednávky si můžete vybrat časové okno rozvozu po Praze. Doručení do ostatních měst je předem určeno a není možné si vybrat časové okno. Dopolední rozvoz probíhá od 8:00 do 13:00. Odpolední rozvoz probíhá od 14:00 do 19:00. Večerní extra rozvoz probíhá pouze po Praze v čase od 19:00 do 22:00 a je zpoplatněn 80 Kč za každý dovezený den. Krabičky rozvážíme každé úterý, čtvrtek a neděli.

Kde všude doručujete jídlo a kolik to stojí?

Krabičky rozvážíme po Praze, Mladé Boleslavi, Liberci, České Lípě, Děčíně, Kralupech nad Vltavou, Slaném, Varnsdorfu a Rumburku a do odběrného místa v Novém Boru a Jablonci nad Nisou. Rozvoz stojí 40 Kč/den na Vaši adresu a 20 Kč/den do odběrného místa. Při objednávce na 60 dnů a více, doprava zdarma.

Jídlo

Jakým způsobem připravujete krabičky?

Maso a ryby jsou upravené metodou Sous Vide nebo na páře. Veškeré suroviny jsou čerstvé a upřednostňujeme české dodavatele, u masa výhradně. Ihned po uvaření jídla šokově zchladíme, hermeticky uzavřeme do krabiček a skladujeme v chladícím boxu.

Jak mám krabičky skladovat?

Krabičky musíte uchovávat v ledničce při teplotě 2-5°C.

Jak mám správně jídlo ohřát?

Doporučujeme jídlo ohřívat v mikrovlnné troubě 1,5-3 minuty, případně vyndat jídlo z krabičky a ohřát na pánvi nebo v troubě.

Kdy mám jíst vaše zdravé krabičky?

Nejvhodnější je jíst krabičky přibližně ve stejnou dobu a v pravidelných časových odstupech dle Vámi zvoleného programu.

Kdo sestavuje Váš jídelníček?

Naše jídla sestavuje certifikovaný nutriční a výživový poradce, který vypočítává výživové hodnoty každé naší krabičky za pomoci kalorických tabulek a nejnovějších odborných článků.

Objednávka

Jak často se mění Váš jídelníček?

Nachystali jsme pro vás více než 250 receptů, které navíc aktualizujeme dle sezónní nabídky potravin a Vašeho hodnocení jídel.

Vaříte také na svátky?

Naše krabičky pro Vás chystáme každý den včetně svátků s výjimkou Vánočních svátků.

Je možné si objednávku pozastavit či zrušit?

Vaší objednávku můžete kdykoliv pozastavit či přerušit některé dny, o které Vám následně prodloužíme Vaše předplatné. Veškeré změny musí být nahlášeny nejpozději 48 hodin před následujícím doručovacím dnem.

Platba

Jaké máte platební metody?

Objednávku lze zaplatit online kartou přes webovou platební bránu, hotově či kartou kurýrovi popřípadě bankovním převodem.

Výběr programu

Máte i program pro diabetiky?

Ano, při vaření krabiček nepoužíváme bílý a hnědý cukr. Místo toho používáme zdravotně nezávadné sladidla. Každopádně doporučujeme raději konzultovat jídelníček s Vaším lékařem.

Dokážete mi upravit jídelníček dle mých požadavků, pokud mi některé potraviny nechutnají?

Rádi Vám nahradíme některé potraviny, pokud to nebude pro naši kuchyň velký zásah. Jinak Vám jídlo nahradíme jiným pokrmem z našeho jídelníčku.

Jak poznám, který program je pro mě nejlepší?

Je to snadné, nejdřív si musíte určit svůj cíl a potom nám vyplnit své údaje do “pomocníka”, který Vám vybere nejvhodnější program.

Jsou vaše krabičky určené pouze pro redukci hmotnosti?

V naší nabídce je mimo redukčních programů také vyvážený jídelníček na dlouhodobé stravování pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě a pestře. Stačí si pouze určit svůj cíl a náš “pomocník” Vám vybere nejvhodnější program.