Fotka Velká zimní soutěž! Hrajte o ceny v hodnotě až 100 000 Kč!

Velká zimní soutěž! Hrajte o ceny v hodnotě až 100 000 Kč!

Odstartujte rok 2024 ve znamení zdravého životního stylu a získejte možnost obdržet jednu z hodnotných cen. Stačí si koupit jeden z FitMeal programů v období od 18.12.2023 do 21.1.2024 a automaticky se zařadíte do soutěže. Co můžete vyhrát? 1. místo - Iphone 15 black 128 GB, měsíční program FIT od FitMealu v rámci rozvozových měst, balíček zdravých dobrot Grizzly, oblečení EVLS 2. místo - Hodinky Apple Watch SE, balíček zdravých dobrot Grizzly, oblečení EVLS 3. místo - Sluchátka Apple AirPods 2, balíček zdravých dobrot Grizzly, oblečení EVLS, kartáček Dr. Nano, volný vstup do kryo komory + vstup do fitness v Gymstory v Praze 4. místo - Oblečení z eshopu Bodymo, suplementy od Scitec Nutrition, lyžařské brýle Nandej, kartáček Dr. Nano, volný vstup do kryo komory + vstup do fitness v Gymstory v Praze 5. místo - Výživové doplňky od Sérum, kartáček Dr. Nano, volný vstup do kryo komory + vstup do fitness v Gymstory v Praze Výherci budou vylosováni náhodným výběrem a zveřejněni na profilu FitMeal.cz na Instagramu [https://www.instagram.com/fitmeal.cz?igshid=ZGNjOWZkYTE3MQ%3D%3D]. Vyhlášení soutěže proběhne 23.1.2024 v 20 hodin. Kompletní pravidla soutěže zde [https://fitmealcz.fra1.digitaloceanspaces.com/pdf/pravidla-souteze-fitmeal-18-12-2023.pdf].

Číst dále
Fotka Naše domácí „Cukrárna“

Naše domácí „Cukrárna“

Víme, že každá dieta je velmi náročná, a proto jsme si pro Vás nachystali domácí mlsání. Fitmeal dorty a dezerty jsou velmi pestré, zdravé a všechny pro Vás chystají naši cukráři. Jsou vyrobené z kvalitních surovin a mají lehčí formu než jejich klasické verze. Nepoužíváme bílý ani hnědý cukr. Místo toho přidáváme zdravotně nezávadné sladidla a ochucený protein.

Číst dále
Fotka Odebíráme kvalitní pečivo z tradiční domácí pekárny Anděl Back

Odebíráme kvalitní pečivo z tradiční domácí pekárny Anděl Back

Všechny produkty jsou vyráběny ručně se zachováním tradičních postupů podle historických receptur s dlouhým zráním těsta. Náš sortiment tvoří poctivé pekařské výrobky jako jsou chleby z přírodního kvásku, žitné či celozrnné pečivo. Pro naše klienty necháváme péct speciality jako například ořechový chléb s brusinkami, rajčatový bagel či olivové bulky.

Číst dále
Fotka Čerstvé těstoviny Pasta Mamma

Čerstvé těstoviny Pasta Mamma

U nás v kuchyni nenajdete sušené těstoviny z obchodu. Naším cílem je, aby si klienti mohli užít pravé italské recepty! Z tohoto důvodu si necháváme vyrábět čerstvé těstoviny každý den v malé rodinné firmě z italských surovin a podle původních receptur. V Pasta Mamma vědí, že pro dosažení skvělé chuti a plné žluté barvy těstovin jsou nejdůležitější kvalitní suroviny – mouka a vejce. „Proto semolinovou mouku nakupují přímo v Itálii a vejce pouze od vybraných tuzemských dodavatel“ říká majitel firmy Pasta Mamma pan Dominik Boor. Díky nim tak v procesu výroby čerstvých těstovin nemusí používat žádné konzervanty ani barviva.

Číst dále
Fotka Microgreens

Microgreens

Lokální superpotravina a vitamínová bomba, která neplní pouze funkci zdobení v našich krabičkách. Mladé výhonky zeleniny, luštěnin a bylinek vynikají skvělou chutí a dokáží podtrhnout vzhled jídla. Oproti zralé rostlině obsahují až čtyřicetkrát vyšší dávku vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Při sportu pomáhají posilovat imunitu, při dietě naopak čistí především játra a ledviny. Proto je někteří odborníci řadí mezi superpotraviny

Číst dále
Fotka Ovoce a zelenina Dejnožka

Ovoce a zelenina Dejnožka

Dlouhodobě jsme sháněli dodavatele, který by nám byl schopen dodávat prvotřídní kvalitu ovoce a zeleniny. Při prvním převzetí objednávky od našeho pana Dejnožky jsme si zamilovali kvalitu, kterou poskytuje. Pan Dejnožka je lokální dodavatel z Netvořic a naprosto splnil naše očekávání! Jeho produkty poznáte od té supermarketové na první pohled a přičichnutí.

Číst dále
Fotka České FitMeal klasiky

České FitMeal klasiky

V našem jídelníčku nesmí chybět česká klasika, kterou pro naše klienty chystáme každé úterý a pátek.Jak si můžeme dovolit nabízet při “dietě” tučná česká jídla? Vybrali jsme nejoblíbenější tradiční recepty a upravili je na zdravou a vyváženou variantu. Příkladem může být vepřo knedlo zelo. Maso jsme v tomto případě zaměnili za kvalitní trhané hovězí bez přebytečného množství tuku. Knedlíky pro Vás chystáme domácí noky z brambor a špaldové mouky, navíc obohacené o bílkoviny z neochuceného proteinu. Zelí je samo o sobě skvělá a velmi zdravá potravina. My jsme ji navíc dochutili a tak vzniklo zelí brusinkové.

Číst dále
Fotka Spolupráce s olympijskou atletkou

Spolupráce s olympijskou atletkou

Rádi oznamujeme, že jsme navázali spolupráci s vynikající atletkou Terezou Petržilkovou, která je aktivním členem českého olympijského svazu a minulý rok se účastnila halového mistrovství světa v Bělehradě. Tereza začala svou sportovní kariéru přibližně před devíti lety, kdy jí bylo 21 let. Předtím se sportu nevěnovala, a to ani na amatérské úrovni. Její sportovní disciplínou je běh na 400 metrů. Věnujeme zvláštní pozornost výživě, která je jedním z klíčových faktorů ovlivňujících výkon a regeneraci sportovce. Kvalitní a vyvážená strava s dostatečným množstvím živin, vitamínů a minerálů může výrazně zkrátit dobu regenerace. V dlouhodobém horizontu také vylepšuje trénink, protože tělo lépe zvládá fyzickou zátěž, což přispívá ke zlepšení celkového výkonu. Jsme odhodlaní poskytnout Tereze veškerou podporu a věříme, že ji příští rok čeká splnění jejího snu - účast na olympijských hrách v Paříži.

Číst dále
Fotka Tatran Střešovice znovu mistrem ČR

Tatran Střešovice znovu mistrem ČR

Jsme hrdým partnerem Tatranu Střešovice, který se v letošní sezóně stal po sedmnácté mistrem České republiky ve florbale! Spolupráci s tímto klubem jsme navázali již loni v květnu a po celý rok jsme zařizovali stravu pro elitní týmy a i nespočet mladých sportovců a sportovkyň. Na kempy a soustředění jsme připravovali zdravé obědy, aby hráči měli dostatek síly a energie na další tréninky. Zajišťovali jsme také domácí sendviče na cestu nebo jídla na zápasy. Kromě toho jsme ještě obstarávali catering do VIP zóny. Servírovali jsme čerstvé a zdravé sendviče, wrapy, kelímky a dort. Dezerty byly bez přidaného cukru a v odlehčené formě. Často slýcháváme, že děti a mladí lidé nepotřebují zdravé jídlo kor když sportují. Mohou si dát knedlík z bílé mouky s pořádnou porcí omáčky a masa a vše to spálí, což samozřejmě je pravda, avšak.... I pro mladé tělo je to obrovská zátěž, je jim potom těžko a tělo vydá spoustu energie na trávení. Právě proto často podávají mnohem menší výkon. Pokud jste součástí nějakého sportovního týmu a chtěli byste, aby i Vaše děti, hráči se kvalitně stravovali a mohli podávat lepší výkony, tak nás kontaktujte na telefonním čísle +420 771 191 800 nebo na emailu info@fitmeal.cz. Ještě jednou gratulujeme Tatranu k neuvěřitelné sezóně zakončené zlatou tečkou a těšíme se na další roky společné spolupráce.

Číst dále
Fotka Letní jídelníček Fitmeal

Letní jídelníček Fitmeal

Skladba jídel je u nás ve firmě základním stavebním kamenem! S našimi kuchaři jsme dali dohromady tradiční české pokrmy i světové speciality a spolu se zdravými dezerty je poskládali v šestitýdenní menu. Už tak pestrý jídelníček navíc obměňujeme domácím pečivem a čerstvými těstovinami tak, abyste neměli potřebu mlsat jinde. My jsme si ale řekli, že to nestačí a tak jsme se rozhodli naše menu na léto obměnit! S námi si můžete naplno užívat sluneční dny s novými odlehčenými recepty. Některé čokoládové dobroty nahradí ovocné a postupně budeme recepty upravovat podle sezónních surovin z našeho okolí. Těšit se tak můžete například na český rybíz, angrešt, jahody, chřest a ostatní plody, které najdete běžně zahrádce. Víme, že dodržovat stravu v létě není vůbec snadné a tak jsme vytáhli esa z rukávu!

Číst dále
Fotka Velice chutné a zdravé polévky

Velice chutné a zdravé polévky

Přichází období tlustých ponožek a kabátů, které je jako dělané pro teplé pokrmy, jakými jsou například polévky. Aby naše krabičky nebyly nuda, rozhodli jsme se jejich složení obměnit. Nově se můžete těšit na bramboračku bez hub místo květákového krému, čočkovou polévku místo vývaru a mrkvový krém nahradí ten dýňový. V naší nabídce tak stále zůstává oblíbený hráškový, pórkový a brokolicový krém. Věříme, že si naše nové polévky zamilujete a že Vás během studených zimních dnů a večerů zahřejí.

Číst dále