Gastronomický zážitek v krabičkách

Chutné a kvalitní krabičky vždy po ruce.

Krabičková dieta Mladá Boleslav


Jsme společnost specializující se na rozvoz krabičkové diety v Mladé Boleslavi. S radostí vám nabízíme pestrý výběr programů, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů v oblasti stravování a životního stylu. Krabičkovou dietu FitMeal rozvážíme po Mladé Boleslavi každé úterý, čtvrtek a neděli. Náš kurýr se pohybuje v Mladé Boleslavi od 7:00 do 9:00. Rozvoz krabiček probíhá po celé Mladé Boleslavi na adresu přímo domů/kanceláře nebo do odběrného místa, kde si krabičky po doručení informační SMS můžete vyzvednout dle otevírací doby odběrného místa. Naše odběrné místo FitMeal v Dream gym v Mladé Boleslavi, vám je dostupné každý všední den od 6:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. Nezáleží na tom, zda jste ve špičkové kondici a chcete si udržet stávající formu, nebo pokud se právě snažíte dosáhnout konkrétních cílů, jako je redukce váhy, zlepšení fyzického výkonu či získání svalové hmoty. Máme pro vás připravené programy, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Cena rozvozu za každý odebraný den na adresu je 40 Kč/den a rozvoz 20 Kč/den do odběrného místa.

Náš FitMeal Jídelníček

čt 25.07.2024

Vyberte si Váš program pro zobrazení správných makroživin

Snídaně
Logo Fitmeal

Načítám...

Dezert
Logo Fitmeal

Načítám...

Oběd
Logo Fitmeal

Načítám...

Svačina
Logo Fitmeal

Načítám...

Večeře
Logo Fitmeal

Načítám...

Odběrné místo


  • Odběrné místo
  • Dream Gym
  • Štefánikova 1303
  • Mladá Boleslav

  • Otevírací doba
  • 6:00-21:00
  • Telefon
  • +420608836266
Krabičková dieta

Krabičková dieta


Gastronomický zážitek v krabičkách

Co je to krabičková dieta? Jedná se o jedinečný koncept, při kterém si připravujeme plnohodnotná jídla a balíme je do praktických krabiček. Tyto krabičky jsou pak doručovány přímo k vám, ať už jste doma, v práci nebo na cestách.

Naše krabičková dieta je navržena tak, aby vám poskytla všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály, které tělo potřebuje pro optimální fungování. Využíváme pouze čerstvé a kvalitní suroviny, které jsou pečlivě vybrány a připraveny.

V dnešní uspěchané době, kdy všichni hledáme vyvážený životní styl, je správná strava klíčová pro naše fyzické i duševní blaho. A právě zde vstupuje do hry naše krabičková dieta. Naše tým odborníků na výživu a šéfkuchařů se spojil, aby vám přinesl kompletní a vyváženou stravu, která je připravena s láskou a péčí.

Věříme, že strava by měla být nejen chutná, ale také jednoduchá a pohodlná. Naše krabičková dieta vám poskytne vyvážené jídlo přímo na talíři, bez nutnosti nákupů, vaření a mytí nádobí. Ušetříte čas a získáte klid na duši, protože víte, že se o vaši stravu starají profesionálové.

Takže pokud toužíte po zdravém a pohodlném stravování, zkuste naši krabičkovou dietu. Jsme tady, abychom vám pomohli dosáhnout rovnováhy mezi zdravým stravováním a hektickým životním stylem.

Co o nás říkají zákazníci

Kateřina Sokolová

Kateřina Sokolová

Recenze registrovaného uživatele

"Krabičky mám už skoro rok a jsem moc spokojená. Pomáhají mi udržet se dlouhodobě ve formě, jejich jídla jsou pestrá a chutná."

Jakub Studený IRONKAP

Jakub Studený IRONKAP

Recenze registrovaného uživatele

"Jídlo je chutné. Vždy čerstvé, naprosto luxusní dezerty. Ze všech krabičkových diet, které jsem vyzkoušel nejlepší chuť. Není co vytknout, doporučuji vyzkoušet."

Jiří Šnajberk

Jiří Šnajberk

Recenze registrovaného uživatele

"Krabičky jsem začal využívat jako součást sportovní diety. Jídla jsou vždy super a s rozvozem je vždy perfektní domluva. Za mě určitě doporučení každému kdo chce mít životosprávu pod kontrolou."

Jakub Prchal

Jakub Prchal

Recenze registrovaného uživatele

"Čerstvé suroviny jsou základ zdravé výživy a pokud je kuchař schopný mi přesně spočítat kalorie, ušetří mi to čas strávený v obchodě i kuchyni. Jsem rád, že se na Fitmeal můžu spolehnout."

Jak to funguje

Zvolte si program

Vyberte si program, který má splnit Vaše cíle, nebo se můžete poradit s naším operátorem. Můžete také využít naši Kalkulačku kalorií

1

Jídlo připravíme

My pro Vás jídlo uvaříme, šokově zchladíme a zabalíme. Dodržujeme veškeré hygienické požadavky a jídlo Vám připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme držiteli certifikátu HACCP

2

Doručení kurýrem

Náš kurýr Vám zavolá a domluvíte si čas doručení, který Vám vyhovuje. Krabičky doručujeme úterý, čtvrtek a neděle, vždy na 2 dny. Krabičky přepravujeme ve voze s chladícím boxem.

3

Dobrou chuť

Jídlo máte připravené vždy na 2 dny, pokud máte objednáno i na víkend, přivezeme Vám jídlo ve čtvrtek na celý víkend. Na každé krabičce najdete informace, zda je jídlo určené k ohřevu.

4