Program
Giant

Kalorie
2500 kCal
Počet jídel
5

Cena za den
660 Kč

Program Giant je pro všechny, kteří mají vysoký kalorický výdej, ale i tak chtějí přijímat jen kvalitní a vyvážené jídlo. I přes velké množství vás naše pokrmy neomrzí, protože receptů máme v záloze opravdu mnoho. Dopřejte si pořádné porce jídla, které vám zaručí zdravé stravování po celý den.

V programu Giant od nás můžete očekávat na každý den pět jídel. Oproti menším programům získáte navíc svačinu a dezert. Pokud si nejste jisti, který program je právě pro vás ideální, použijte naši kalkulačku.

Po Praze máme rozvoz krabiček zdarma. Pokud máte zájem o rozvoz do jiných obcí a měst v okolí Prahy, kontaktujte nás našem chatu. Rozvážíme třikrát do týdne a to v úterý, ve čtvrtek a v neděli.

Objednávka programu Giant

Počet dnů
15
Počet osob
1
Dny v týdnu
Od kdy
Cena za den
660 Kč
Cena celkem
9900 Kč

Jak to funguje?


Ikona

Vyberte si program, který má splnit Vaše cíle, nebo se můžete poradit s naším operátorem. Můžete také využít naši "Kalkulačku kalorií"

Ikona

My pro Vás jídlo uvaříme, šokově zchladíme a zabalíme. Dodržujeme veškeré hygienické požadavky a jídlo Vám připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme držiteli certifikátu HACCP

Ikona

Rozvážíme jen po Praze a to zdarma. Náš kurýr Vám zavolá a domluvíte si čas doručení, který Vám vyhovuje. Krabičky doručujeme úterý, čtvrtek a neděle, vždy na 2 dny. Krabičky přepravujeme ve voze s chladícím boxem.

Ikona

Jídlo máte připravené vždy na 2 dny, pokud máte objednáno i na víkend, přivezeme Vám jídlo ve čtvrtek na celý víkend. Na každé krabičce najdete informace, zda je jídlo určené k ohřevu.