Program
Basic

Kalorie
1400 kCal
Počet jídel
3

Cena za den
450 Kč

Program Basic je tu pro všechny, kteří chtějí zhubnout nebo si udržet váhu. Dopřejte si každý den tři plnohodnotná jídla, která jsou kaloricky optimálně vyvážená. Pravidelně střídáme snídaně, takže si u nás přijdou na chuť milovníci sladkých i slaných snídaní. Sladké snídaně připravujeme bez přidaného cukru. Stravujte se zdravě, pravidelně a hlavně pohodlně.

Denní příjem 1400 kcal je pro mnohé hraniční, proto si zkontrolujte, který program je pro vás vhodný v naší BMI kalkulačce.

Po Praze máme rozvoz krabiček zdarma. Pokud máte zájem o rozvoz do jiných obcí a měst v okolí Prahy, kontaktujte nás našem chatu. Rozvážíme třikrát do týdne a to v úterý, ve čtvrtek a v neděli.

Objednávka programu Basic

Počet dnů
15
Počet osob
1
Dny v týdnu
Od kdy
Cena za den
450 Kč
Cena celkem
6750 Kč

Jak to funguje?


Ikona

Vyberte si program, který má splnit Vaše cíle, nebo se můžete poradit s naším operátorem. Můžete také využít naši "Kalkulačku kalorií"

Ikona

My pro Vás jídlo uvaříme, šokově zchladíme a zabalíme. Dodržujeme veškeré hygienické požadavky a jídlo Vám připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme držiteli certifikátu HACCP

Ikona

Rozvážíme jen po Praze a to zdarma. Náš kurýr Vám zavolá a domluvíte si čas doručení, který Vám vyhovuje. Krabičky doručujeme úterý, čtvrtek a neděle, vždy na 2 dny. Krabičky přepravujeme ve voze s chladícím boxem.

Ikona

Jídlo máte připravené vždy na 2 dny, pokud máte objednáno i na víkend, přivezeme Vám jídlo ve čtvrtek na celý víkend. Na každé krabičce najdete informace, zda je jídlo určené k ohřevu.