Program
Standard

Kalorie
1700 kCal
Počet jídel
4

Cena za den
520 Kč

Pokud vás už nebaví neustále vymýšlet, co si připravit k jídlu, ale zároveň se chcete stravovat zdravě, je pro vás FitMeal ideální volbou. Zajistíme vám pohodlí v podobě zdravých pokrmů až domů nebo do práce. Díky pravidelné a vyvážené stravě nastartujete svůj metabolismus a budete se cítit skvěle. Místo starostí o jídlo, budete mít více času pro sebe.

Pokud zvolíte program Standard, obdržíte od nás na každý den čtyři jídla. Oproti menším programům získáte navíc svačinu, která skvěle vyplní váš den. Pokud si nejste jisti, který program je právě pro vás ideální, použijte naši kalkulačku.

Po Praze máme rozvoz krabiček zdarma. Pokud máte zájem o rozvoz do jiných obcí a měst v okolí Prahy, kontaktujte nás našem chatu. Rozvážíme třikrát do týdne a to v úterý, ve čtvrtek a v neděli.

Objednávka programu Standard

Počet dnů
15
Počet osob
1
Dny v týdnu
Od kdy
Cena za den
520 Kč
Cena celkem
7800 Kč

Jak to funguje?


Ikona

Vyberte si program, který má splnit Vaše cíle, nebo se můžete poradit s naším operátorem. Můžete také využít naši "Kalkulačku kalorií"

Ikona

My pro Vás jídlo uvaříme, šokově zchladíme a zabalíme. Dodržujeme veškeré hygienické požadavky a jídlo Vám připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme držiteli certifikátu HACCP

Ikona

Rozvážíme jen po Praze a to zdarma. Náš kurýr Vám zavolá a domluvíte si čas doručení, který Vám vyhovuje. Krabičky doručujeme úterý, čtvrtek a neděle, vždy na 2 dny. Krabičky přepravujeme ve voze s chladícím boxem.

Ikona

Jídlo máte připravené vždy na 2 dny, pokud máte objednáno i na víkend, přivezeme Vám jídlo ve čtvrtek na celý víkend. Na každé krabičce najdete informace, zda je jídlo určené k ohřevu.