Program
Fit

Kalorie
2000 kCal
Počet jídel
5

Cena za den
590 Kč

Pokud jste si v naší kalkulačce spočítali, že by pro vás byl ideální denní příjem 2000 kalorií, je tu program Fit. Jídlo až ke dveřím znamená méně starostí. Prostě to nechte na nás a my se postaráme o to, aby se k vám dostala zdravá a vyvážená strava, po které se budete cítit skvěle. Dopřejte si jak sladké, tak slané svačiny bez výčitek. Naše sladké pokrmy připravujeme bez přidaného cukru, takže jsou vhodné i pro diabetiky.

Pokud zvolíte program Fit, obdržíte od nás na každý den pět jídel. Oproti menším programům získáte navíc svačinu a dezert. Pokud si nejste jisti, který program je právě pro vás ideální, použijte naši kalkulačku.

Po Praze máme rozvoz krabiček zdarma. Pokud máte zájem o rozvoz do jiných obcí a měst v okolí Prahy, kontaktujte nás našem chatu. Rozvážíme třikrát do týdne a to v úterý, ve čtvrtek a v neděli.

Objednávka programu Fit

Počet dnů
15
Počet osob
1
Dny v týdnu
Od kdy
Cena za den
590 Kč
Cena celkem
8850 Kč

Jak to funguje?


Ikona

Vyberte si program, který má splnit Vaše cíle, nebo se můžete poradit s naším operátorem. Můžete také využít naši "Kalkulačku kalorií"

Ikona

My pro Vás jídlo uvaříme, šokově zchladíme a zabalíme. Dodržujeme veškeré hygienické požadavky a jídlo Vám připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme držiteli certifikátu HACCP

Ikona

Rozvážíme jen po Praze a to zdarma. Náš kurýr Vám zavolá a domluvíte si čas doručení, který Vám vyhovuje. Krabičky doručujeme úterý, čtvrtek a neděle, vždy na 2 dny. Krabičky přepravujeme ve voze s chladícím boxem.

Ikona

Jídlo máte připravené vždy na 2 dny, pokud máte objednáno i na víkend, přivezeme Vám jídlo ve čtvrtek na celý víkend. Na každé krabičce najdete informace, zda je jídlo určené k ohřevu.