Program
Slim

Kalorie
1200 kCal
Počet jídel
3

Cena za den
380 Kč

Program Slim obsahuje snížený počet sacharidů. V rámci této diety si dopřejete zdravé stravování bez hladovění, nastavené na úbytek tělesné hmotnosti. Tento program se skládá ze tří jídel a to konkrétně snídaně, oběd a večeře. Pravidelně střídáme snídaně, takže si u nás přijdou na chuť milovníci sladkých i slaných snídaní. Sladké snídaně připravujeme bez přidaného cukru.

Celkový příjem kalorií v programu Slim se pohybuje kolem 1200 kalorií denně. Program Slim je ideální pro všechny, kteří se snaží snížit hmotnost nebo udržet aktuální váhu. Pokud si nejste jisti, který program z naší nabídky vybrat, využijte naši kalkulačku BMI.

Po Praze máme rozvoz krabiček zdarma. Pokud máte zájem o rozvoz do jiných obcí a měst v okolí Prahy, kontaktujte nás našem chatu. Rozvážíme třikrát do týdne a to v úterý, ve čtvrtek a v neděli.

Objednávka programu Slim

Počet dnů
15
Počet osob
1
Dny v týdnu
Od kdy
Cena za den
380 Kč
Cena celkem
5700 Kč

Jak to funguje?


Ikona

Vyberte si program, který má splnit Vaše cíle, nebo se můžete poradit s naším operátorem. Můžete také využít naši "Kalkulačku kalorií"

Ikona

My pro Vás jídlo uvaříme, šokově zchladíme a zabalíme. Dodržujeme veškeré hygienické požadavky a jídlo Vám připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme držiteli certifikátu HACCP

Ikona

Rozvážíme jen po Praze a to zdarma. Náš kurýr Vám zavolá a domluvíte si čas doručení, který Vám vyhovuje. Krabičky doručujeme úterý, čtvrtek a neděle, vždy na 2 dny. Krabičky přepravujeme ve voze s chladícím boxem.

Ikona

Jídlo máte připravené vždy na 2 dny, pokud máte objednáno i na víkend, přivezeme Vám jídlo ve čtvrtek na celý víkend. Na každé krabičce najdete informace, zda je jídlo určené k ohřevu.