Nejkvalitnější krabičková dieta Varnsdorf

Naše krabičková strava je sestavena odborníky na výživu. Jídelníček přesně odpovídá uvedeným nutričním hodnotám, které Vám dodají energii na celý den.

Program

Slim

1200 kCal

Program pro všechny, kteří se snaží snížit hmotnost.

410 Kč

Program

Basic

1400 kCal

Ideální pro ty, co chtějí zdravě hubnout, nebo si váhu držet.

480 Kč

Program

Standard

1700 kCal

Vyvážený program pro chutné a zdravé stravování.

530 Kč

Program

Fit

2000 kCal

Pro ty co chtějí být fit a mít pravidelnou zdravou stravu.

580 Kč

Program

Giant

2500 kCal

Pro ty co chtějí být fit a mít pravidelnou zdravou stravu.

670 Kč

Objednávka programu Slim

Souhrn objednávky

Cena den
0 Kč
Cena za jídlo
0 Kč

Cena k platbě
0 Kč

Při objednávce na 60 dnů a více je doprava zdarma.

S každou objednávkou získáte 5% kreditu na další objednávku.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám na

+420 771 191 800

a my Vám rádi poradíme

nebo

můžete vyzkoušet naši

Kalorickou kalkulačku

která Vám pomůže s výběrem programu.

Proč právě krabičky od Fitmeal?


U nás ve Fitmealu se řídíme heslem, že duševní pohoda je na prvním místě. Záleží nám na zdraví našich klientů, proto se je snažíme naučit zdravému životnímu stylu, který je narozdíl od diety dlouhodobě udržitelný. Sacharidy, tuky, máslo či smetana - tyto položky u nás rozhodně nejsou tabu. Náš jídelníček je sestaven z kvalitních surovin, včetně zmíněných, avšak v omezeném množství tak, aby tělo dostalo potřebné živiny. Díky tomu klient není ochuzen o jídla, která nebývají během redukce hmotnosti běžná.

Chápeme, že s dietou má většinou člověk spojené nepříliš chutné a fádní jídlo, které se velmi často opakuje. My jsme pro klienty sestavili 6 týdenní menu tak, aby byl jídelníček pestrý a rozmanitý. K tomu navíc naše programy zpestřujeme několikrát ročně sezónními potravinami.

Upravili jsme známé recepty a udělali z nich kvalitní zdravá jídla tak, abyste si mohli užít italskou, mexickou, asijskou či indickou kuchyni. Samozřejmě víme, že jsme v Čechách, a tak nedílnou součástí našeho jídelníčku jsou i české tradiční klasiky, zařazené dvakrát týdně.

Varnsdorf

Kam krabičky vozíme


Krabičky si můžete vyzvednout na odběrném místě. Přímo na adresu zatím nedoručujeme.

Odběrová místa:

Sportovní Hala Recepce, Západní 2984, 14:00-19:00

Jak to funguje?


1 Zvolte si program

Vyberte si program, který má splnit Vaše cíle, nebo se můžete poradit s naším operátorem. Můžete také využít naši Kalkulačku kalorií

2 Jídlo připravíme

My pro Vás jídlo uvaříme, šokově zchladíme a zabalíme. Dodržujeme veškeré hygienické požadavky a jídlo Vám připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Jsme držiteli certifikátu HACCP

3 Doručení kurýrem

Náš kurýr Vám zavolá a domluvíte si čas doručení, který Vám vyhovuje. Krabičky doručujeme úterý, čtvrtek a neděle, vždy na 2 dny. Krabičky přepravujeme ve voze s chladícím boxem.

4 Dobrou chuť

Jídlo máte připravené vždy na 2 dny, pokud máte objednáno i na víkend, přivezeme Vám jídlo ve čtvrtek na celý víkend. Na každé krabičce najdete informace, zda je jídlo určené k ohřevu.

Co o nás říkají zákazníci


Fotka recenze

Kateřina Sokolová

Krabičky mám už skoro rok a jsem moc spokojená. Pomáhají mi udržet se dlouhodobě ve formě, jejich jídla jsou pestrá a chutná.

Fotka recenze

Jakub Studený IRONKAP

Jídlo je chutné. Vždy čerstvé, naprosto luxusní dezerty. Ze všech krabičkových diet, které jsem vyzkoušel nejlepší chuť. Není co vytknout, doporučuji vyzkoušet.

Fotka recenze

Jiří Šnajberk

Krabičky jsem začal využívat jako součást sportovní diety. Jídla jsou vždy super a s rozvozem je vždy perfektní domluva. Za mě určitě doporučení každému kdo chce mít životosprávu pod kontrolou.

Fotka recenze

Jakub Prchal

Čerstvé suroviny jsou základ zdravé výživy a pokud je kuchař schopný mi přesně spočítat kalorie, ušetří mi to čas strávený v obchodě i kuchyni. Jsem rád, že se na Fitmeal můžu spolehnout.