Novinky


Užijte si klidný advent a pečení nechte na nás!

Již druhým rokem od našich klientů posloucháme, že bychom mohli dělat zdravé cukroví a tak jsme se do toho letos rozhodli praštit.

Samozřejmě v naší podobě se bude jednat o „Cukr“oví. Nebudeme si nic nalhávat, úplně bez cukru to vždy nejde. My jsme ho snížili na minimum, použili jsme datlový sirup či med a kde to šlo, tam jsme ho vyřadili úplně!

Nejraději pečeme s moukou rýžovou, celozrnnou či špaldovou, ale i z takových ovesných vloček se dá krásně kouzlit a navíc dodají minerální látky a vlákninu.

Pojďte si s námi udržet štíhlou linii i přes vánoční svátky!

Vánoční vouchery

Vymyslet originální dárek, kterým se obdarovanému trefíte do vkusu je často pořádný oříšek. Proto přicházíme s poukázkami, kterými rozhodně potěšíte. Pokud Vám totiž záleží na vašich blízkých, je krabičkové stravování ideální volbou. Kromě zdravého a vyváženého jídla darujete i čas, který by jinak obdarovaný strávil u plotny nebo by jeho nedostatek řešil rychlou náhražkou, která není plnohodnotným jídlem.

S poukázkou od Fitmealu darujete klid a pohodu nejen během vánočních svátků, ale kdykoli během roku. Platnost poukázek je totiž jeden celý rok. Standardní hodnoty jsou 1000, 2000 a 5000 korun. V případě zájmu je možné nastavit poukaz na jinou částku.

Darujte letos pod stromeček trochu jiné krabičky, než jste zvyklí a vykouzlete úsměv na tváři svým blízkým.

Velice chutné a zdravé polévky

Přichází období tlustých ponožek a kabátů, které je jako dělané pro teplé pokrmy, jakými jsou například polévky. Aby naše krabičky nebyly nuda, rozhodli jsme se jejich složení obměnit.

Nově se můžete těšit na bramboračku bez hub místo květákového krému, čočkovou polévku místo vývaru a mrkvový krém nahradí ten dýňový. V naší nabídce tak stále zůstává oblíbený hráškový, pórkový a brokolicový krém. Věříme, že si naše nové polévky zamilujete a že Vás během studených zimních dnů a večerů zahřejí.