Novinky


Velikonoční beránek

Velikonoční beránek neodmyslitelně patří k tradicím českých Velikonoc, stejně jako pomlázka nebo kraslice. Tento rok můžete nechat formu schovanou, nemusíte hledat ideální recept ani trávit času u trouby a strachovat se, zda bude hezký a chutný. Nechte to na nás!

Naši profesionální cukráři našli pro Vás ten pravý recept na domácího velikonočního beránka. Je krásně vláčný, měkký a hlavně ve zdravější verzi, tak se ani o Velikonocích nemusíte bát o svou figuru.

Tuto speciální velikonoční nabídku můžete využít do 6.4 a to telefonicky na čísle: +420 771 191 800

Nebbia challenge

Přijmi výzvu a odstartuj svou 21 denní cestu k lepšímu a silnějšímu já!

Dosáhněte v roce 2023 víc! Nezáleží na tom, jak velký je Váš cíl. Nezáleží na tom, jestli jste ho zkoušeli dosáhnout už předtím a nevyšlo to. Nyní je tu tato výzva.

Nebbia challenge Vám pomůže dotáhnout Vaše novoroční předsevzetí do konce! Celou výzvou Vás budou provázet brand ambasadoři, profesionální atleti, fitness trenéři a výživoví specialisté.

Můžete si vybrat ze 2 hlavních cílů - mít víc síly nebo mít lepší kondici.

BONUS: Přijetím výzvy Vás zároveň zařadí do slosování o nový Nebbia outfit a naše Fitmeal krabičky na 5 dní!

Velice chutné a zdravé polévky

Přichází období tlustých ponožek a kabátů, které je jako dělané pro teplé pokrmy, jakými jsou například polévky. Aby naše krabičky nebyly nuda, rozhodli jsme se jejich složení obměnit.

Nově se můžete těšit na bramboračku bez hub místo květákového krému, čočkovou polévku místo vývaru a mrkvový krém nahradí ten dýňový. V naší nabídce tak stále zůstává oblíbený hráškový, pórkový a brokolicový krém. Věříme, že si naše nové polévky zamilujete a že Vás během studených zimních dnů a večerů zahřejí.