Novinky


Prázdninový provoz

I během prázdnin bude náš provoz fungovat beze změny. Nadále si tak můžete vychutnávat naše krabičky nepřetržitě od pondělí do neděle a užít si tak letní jídelníček.

Jedete na dovolenou a potřebujete si pozastavit odběr krabiček? Není problém! Svojí objednávku můžete kdykoliv pozastavit či přerušit některé dny, o které Vám následně prodloužíme Vaše předplatné. Veškeré změny musí být nahlášené nejpozději 48 hodin před doručením. Po návratu z dovolené Vám pomůžeme zpátky do stravovacího režimu.

3.7.2023
Tereza Petržilková na Evropských hrách 2023

Jsme hrdým partnerem Terezy Petržílkové, která byla součást českého týmu na Evropských hrách v Krakově.

Pro atletiku byly tyto hry ve znamení zlaté medaile i nejrychlejšího času české historie. Český tým si ve smíšené štafetě 4x400 doběhl pro nejlepší výsledek. S časem 3:12,34 získal rekord šampionátu, 5. nejrychlejší čas v Evropě v historickém světovém žebříčku.

Kromě toho si Tereza v Krakově vylepšila svůj osobní rekord na 51,51 a stala se 6. nejlepší Evropankou na trati 400m.

Gratulujeme českému týmu a Tereze k výhře a rekordům.

3.7.2023
Fitmeal na Youtube

Připravili jsme pro Youtube kanál plný zajímavého a pestrého obsahu. Skrze naše zákulisní videa vás seznámíme s naším týmem, provedeme vás jednotlivými kroky přípravy jídel a dezertů a ukážeme vám některé fascinující technologické procesy.

Na našem Youtube kanále naleznete krátké video recepty, ve kterých vám náš šéfkuchař krok za krokem předvede, jak si doma připravit zdravá a chutná jídla z našeho jídelníčku. Nemusíte se obávat, vybrali jsme jednoduché pokrmy, které zvládne připravit úplně každý, a vystačíte si s kuchyňským základním vybavením, jako je pánev, hrnec, nůž či mixér.

3.7.2023
Letní soutěž s FitMealem o Iphone 14 Pro a další hodnotné
        ceny

Chtěli byste si užít léto s novým Iphonem 14 Pro? Máte teď jedinečnou příležitost!

Připravili jsme letní soutěž o ceny v hodnotě 30 000 Kč. Vyhlašovat budeme 3 místa.

První místo získá zbrusu nový Iphone 14 Pro s pamětí 128 GB

Druhé místo obdrží celodenní menu programu FIT na celý pracovní týden, tedy od pondělí do pátku.

Třetí místo dostane balíček v hodnotě 3 500 Kč, který zahrnuje např. dobroty od společnosti Grizly nebo voucher na oblečení značky Nebbia z on-line obchodu Bodymo.cz.

13.6.2023
FitMeal recept - Kuřecí sendvič s pršutem

Ve spolupráci se společnosti Nebbia jsme si pro Vás připravili sérií zdravých a chutných receptů. Krok po kroku Vás bude provázet náš kuchař Tomáš a k ruce mu bude NEBBIAgirl Klaudia Mikitkova.

Jako první si společně připravíme šťavnatý sendvič s kuřecím masem, pršutem a vajíčkem. Potěší nejen Vaše chuťové buňky, ale zároveň dodá tělu potřebné živiny a zasytí.

6.6.2023
Den zdraví ve firmě

V květnu jsme byli součástí dne zdraví ve firmě Pure Storage. Zaměstnanci měli možnost se změřit na in-body, zacvičit si jógu a zároveň ochutnat zdravé a vyvážené jídlo od nás.

Nově jsme se začali zaměřovat na firmy, které řeší špatnou dostupnost dobrého a kvalitního jídla. Navíc mohou svým zaměstnancům nabídnout skvělou alternativu zdravých pokrmů, po kterých nebudou muset bojovat s pocitem těžkosti, budou se cítit dobře a plní energie.

6.6.2023
Spolupráce s olympijskou atletkou

Rádi oznamujeme, že jsme navázali spolupráci s vynikající atletkou Terezou Petržilkovou, která je aktivním členem českého olympijského svazu a minulý rok se účastnila halového mistrovství světa v Bělehradě.

Tereza začala svou sportovní kariéru přibližně před devíti lety, kdy jí bylo 21 let. Předtím se sportu nevěnovala, a to ani na amatérské úrovni. Její sportovní disciplínou je běh na 400 metrů.

6.6.2023
Letní jídelníček Fitmeal

S našimi kuchaři jsme dali dohromady tradiční české pokrmy i světové speciality a spolu se zdravými dezerty je poskládali v šestitýdenní menu.

Už tak pestrý jídelníček navíc obměňujeme domácím pečivem a čerstvými těstovinami tak, abyste neměli potřebu mlsat jinde.

Některé čokoládové dobroty nahradí ovocné a postupně budeme recepty upravovat podle sezónních surovin z našeho okolí. Těšit se tak můžete například na český rybíz, angrešt, jahody, chřest a ostatní plody, které najdete běžně zahrádce.

Víme, že dodržovat stravu v létě není vůbec snadné a tak jsme vytáhli esa z rukávu!

4.5.2023
Odběrné místo Nebbia

Nebbia Store Praha je našim partnerským místem, kde si můžete nejen vyzvednou FitMeal krabičky, ale dopřát si stylové, sportovní oblečení přední evropské fitness značky.

Filosofie firmy je vytvářet pohodlné nadčasové kousky, ve kterých se lidé budou cítit skvěle a pomůže jim to na cestě za svým cílem. Není to jenom o oblečení, ale i o pozitivním vztahu k sobě samému a pohybu. Díky dlouholeté tradici a poctivé práci se NEBBIA stala oblíbenou značkou aktivních lidí - od milovníků jógu, fitka, nadšených běžců až po fanoušky cross-fitu.

V rámci spolupráce naši klienti mají možnost využít 10% slevu na oblečení v kamenných prodejnách v Praze.

4.5.2023
Tatran Střešovice znovu mistrem ČR.

Jsme hrdým partnerem Tatranu Střešovice, který se v letošní sezóně stal po sedmnácté mistrem České republiky ve florbale!

Spolupráci s tímto klubem jsme navázali již loni v květnu a po celý rok jsme zařizovali stravu pro elitní týmy a i nespočet mladých sportovců a sportovkyň. Na kempy a soustředění jsme připravovali zdravé obědy, aby hráči měli dostatek síly a energie na další tréninky. Zajišťovali jsme také domácí sendviče na cestu nebo jídla na zápasy.

Kromě toho jsme ještě obstarávali catering do VIP zóny. Servírovali jsme čerstvé a zdravé sendviče, wrapy, kelímky a dort. Dezerty byly bez přidaného cukru a v odlehčené formě.

4.5.2023
Divoká karta do proměny s Hankou Mašlíkovou

Nedaří se Vám dlouhodobě a trvale zhubnout? Už jste vyzkoušeli téměř všechno a stále jste nedosáhli vysněného výsledku?

Právě proto jsme se rozhodli společně s Hankou Mašlíkovou jedné z Vás změnit život. Zařídili jsme divokou kartu do Proměny Scitec Nutrition bez výběrového řízení.

Tato proměna je jedinečná 12 týdenní cesta za svým lepší JÁ! Dostanete benefity v hodnotě 100 tisíc Kč, v rámci kterých je například diagnostika těla, mentální koučink, tréninkový plán a tréninky s trenérem.

Soutěž trvá od 16. 4. do 23. 4. Výherce musí splnit všechny podmínky a bude vybrán náhodným výběrem.
Nepropásněte tuto exkluzivní příležitost získat konečně vytouženou postavu.

16.4.2023
Nebbia challenge

Přijmi výzvu a odstartuj svou 21 denní cestu k lepšímu a silnějšímu já!

Dosáhněte v roce 2023 víc! Nezáleží na tom, jak velký je Váš cíl. Nezáleží na tom, jestli jste ho zkoušeli dosáhnout už předtím a nevyšlo to. Nyní je tu tato výzva.

Nebbia challenge Vám pomůže dotáhnout Vaše novoroční předsevzetí do konce! Celou výzvou Vás budou provázet brand ambasadoři, profesionální atleti, fitness trenéři a výživoví specialisté.

Můžete si vybrat ze 2 hlavních cílů - mít víc síly nebo mít lepší kondici.

BONUS: Přijetím výzvy Vás zároveň zařadí do slosování o nový Nebbia outfit a naše Fitmeal krabičky na 5 dní!

1.12.2022
Velice chutné a zdravé polévky

Přichází období tlustých ponožek a kabátů, které je jako dělané pro teplé pokrmy, jakými jsou například polévky. Aby naše krabičky nebyly nuda, rozhodli jsme se jejich složení obměnit.

Nově se můžete těšit na bramboračku bez hub místo květákového krému, čočkovou polévku místo vývaru a mrkvový krém nahradí ten dýňový. V naší nabídce tak stále zůstává oblíbený hráškový, pórkový a brokolicový krém. Věříme, že si naše nové polévky zamilujete a že Vás během studených zimních dnů a večerů zahřejí.

10.10.2022