Vánoční vouchery

Vymyslet originální dárek, kterým se obdarovanému trefíte do vkusu je často pořádný oříšek. Proto přicházíme s poukázkami, kterými rozhodně potěšíte. Pokud Vám totiž záleží na vašich blízkých, je krabičkové stravování ideální volbou. Kromě zdravého a vyváženého jídla darujete i čas, který by jinak obdarovaný strávil u plotny nebo by jeho nedostatek řešil rychlou náhražkou, která není plnohodnotným jídlem.

S poukázkou od Fitmealu darujete klid a pohodu nejen během vánočních svátků, ale kdykoli během roku. Platnost poukázek je totiž jeden celý rok. Standardní hodnoty jsou 1000, 2000 a 5000 korun. V případě zájmu je možné nastavit poukaz na jinou částku.

Poukázky je možné objednat už teď e-mailem nebo telefonicky a po zaplacení příslušné částky budou odeslány v elektronické podobě. Nemusíte se tedy bát, že dárek nestihne přijít nebo se tlačit ve frontách na poště či výdejních místech.

Darujte letos pod stromeček trochu jiné krabičky, než jste zvyklí a vykouzlete úsměv na tváři svým blízkým.

Pokud máte zájem o tuto nabídku, tak můžete využít formulář nebo nám můžete zavolat na číslo: +420 771 191 800

Vánoční vouchery

Máte zájem o tuto nabídku

Vyplňte následující formulář a my se Vám ozveme.

Beru na vědomí, že správce bude zpracovávat moje osobní údaje za výše uvedenými účely, včetně pro účely uzavření smlouvy, doručení zboží a související komunikaci.

Informace o mých právech i o tom, jak odvolat souhlas naleznu v

Co o nás říkají zákazníci


Fotka recenze

Kateřina Sokolová

Krabičky mám už skoro rok a jsem moc spokojená. Pomáhají mi udržet se dlouhodobě ve formě, jejich jídla jsou pestrá a chutná.

Fotka recenze

Jakub Studený IRONKAP

Jídlo je chutné. Vždy čerstvé, naprosto luxusní dezerty. Ze všech krabičkových diet, které jsem vyzkoušel nejlepší chuť. Není co vytknout, doporučuji vyzkoušet.

Fotka recenze

Jiří Šnajberk

Krabičky jsem začal využívat jako součást sportovní diety. Jídla jsou vždy super a s rozvozem je vždy perfektní domluva. Za mě určitě doporučení každému kdo chce mít životosprávu pod kontrolou.

Fotka recenze

Jakub Prchal

Čerstvé suroviny jsou základ zdravé výživy a pokud je kuchař schopný mi přesně spočítat kalorie, ušetří mi to čas strávený v obchodě i kuchyni. Jsem rád, že se na Fitmeal můžu spolehnout.